Zabýváme se výrobou klasických kuchyní z masivu, matných i lesklých laminátů, akrylu či kuchyní v lakovaném provedení.

Bezúchytkové otevírání kuchyňských dvířek je stále oblíbenější, má totiž řadu výhod. Tou, které si všimneme na první pohled, je jistě stylová čistota povrchu nábytku, a tím pádem i celého prostoru, kde jednotlivé materiálové a barevné linie nic neruší. Druhou, v kuchyni nikoli zanedbatelnou výhodou je vyšší hygiena prostoru – dvířka otevřeme snadno pouze díky lehkému dotyku či poklepu, nemusíme špinavýma rukama sahat na úchytky, případně si ruce neustále mýt. S tím souvisí i snadnější údržba kuchyňského nábytku, nečistoty se neusazují kolem úchytek, dvířka stačí pouze otřít. Další velkou předností je vyšší bezpečnost celého prostoru – z nábytku nic nevyčnívá, nemůžeme o nic zachytit ani se udeřit o vyčnívající úchyt, prostor je bezpečnější i pro malé děti. Nezanedbatelný je i fakt, že nedochází k otlučení nábytku, prodlouží se tedy jeho životnost. Je velmi praktické a výhodné kombinovat tyto systémy s kvalitními pojezdy a výsuvnými a pákovými otevíracími moduly.

Kuchyně v lesku - materiály pro lesklé kuchyně:

  1. DTDL (lamino v lesku), je nejlevnější varianta s nosičem nástřiku v DTL (dřevotříska)
  2. HPL lamináty jsou materiály velioce odolné i teplotně, nosič povrchu je též DTL
  3. Acrylic povrch, který se vyznačuje velmi vysokým leskem srovnatelným s lakovaným povrchem. Výhodu je, že drobné oděrky lze rozleštit. Nosným materiálem těchto povrchů je stabilnější materiál MDF

Kuchyně v matném provedení:

k provedení matných povrchů používáme dostupné materiály DTDL 18mm s ABS hraněním v různé síle od 0,5.-2 mm. Všechny používané materiály mají certifikaci. Nejvíce je poptáván materiál od výrobců EGGER, Kronospan, Kaindl či DDL. Výhodou kuchyní z těchto materiálů je malá náročnost na údržbu a nízká cena. Tyto materiály jsou také nejvíce používány pro výrobu korpusů.

Kuchyně z masivu:

Dřevo žije! Ano, již v minulosti byl jediným a zásadním materiálem pro výrobu kuchyně a nábytku dřevo. Rádi se k této tradici vracíme a proto máme od minulého roku v nabídce vlastní řešení rustikální kuchyně v selském stylu Provence. Kompletní kuchyně je zhotovena z masivu, kdy korpusy jsou z laťové překližky. Povrch u těchto kuchyní může být tradičně natřený a broušený, nebo lze vše stříkat. pro vývěr odstínů lze použít kompletní škálu barev NCS, která zahrnuje přes tisíc odstínů. U těchto kuchyní používáme pouze matné provedení. Naše výroba zahrnuje i klasické kuchyně z masivními dvířky, kdy dvířka jsou provedena jako masivní rámeček s frézovanou výplní. Materiály pro toto provedení jsou dub, buk, javor, jasan a borovice. Korpusy lze vyrobit z DTDL, DTD s masivním nákližkem(dýha), nebo z masivních materiálů.

pecet kvality daliinterier

Nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit velikosti pro soubor je 5.00 MB