Manželé Matysíkovi

Dobrý den pane Páník,
ještě jednou Vám všem děkujeme za precizní práci na naší kuchyni, za Vaši vstřícnost a ochotu, se kterou se v dnešní době tak často člověk nesetkává.
Krásný zbytek dne Matysíková
 
Vždy jsem snila o kuchyni ve stylu Provence. Tento svůj sen jsem si díky spol. pana Páníka splnila. Společnost Dali Interier jsme si vybrali na základě fotografií na internetových stránkách firmy a také na základě recenzí. Pan Páník nám ochotně připravil návrh kuchyně včetně spotřebičů a cenové relace a montáž kuchyně provedl pan Šára se svým kolegou. Samotná instalace proběhla v řádu několika hodin. Dnes se již pyšním krásnou, kvalitní a do detailů vypracovanou kuchyní. A to vše díky profesionálům spol. Dali Interier. Celému týmu, který se podílel na realizaci naší kuchyně děkujeme a všem, kteří si chtějí pořídit skutečně kvalitní a krásnou kuchyň doporučujeme.
 
S díky manželé Matysíkovi

Manželé Staňkovi Plzeň

Koupili jsme nový dům, který jsme nechtěli vybavit  typickou kuchyní z obchodních center. Neměli jsme žádnou zkušenost s firmou na výrobu kuchyně. Obešli jsme několik kuchyňských studií, firmu pana Páníka jsme vybrali podle ukázek na Fb a hlavně podle toho, že neměl absolutní problém udělat tzv. kuchyni na klíč, včetně spotřebičů, americké lednice, veškeré instalace... I když jsme přesně nevěděli, kdy bude dům předaný poté, co jsme se ozvali, proběhlo vše rychle a bez závad... Kuchyň byla jeden den přivezena a druhý den kompletně předána.
 
Díky Všem a vřele doporučujeme.

Manželé Kafkovi Vysočina

Preciznost, lidskost, ochota, profesionální přístup podložený dlouholetými zkušenostmi, cena, dodržování termínů, ale především velmi kvalitní a zároveň krásná ruční výroba na míru zákazníkovi - to vše jsou atributy české spol. Dali INTERIER s.r.o.!
 
Pokud hledáte firmu, která toto vše nejen že nabízí, ale také precizně splní, tak tým pana Páníka je to správnou volbou. My jsme hledali dodavatele kuchyně a výsledek předčil naše očekávání. Nejen že vám pan Páník navrhne nábytek i do atypických prostor, ale v podstatě vše vyřeší za vás a to i včetně spotřebičů. A pomůže vám i s tím, s čím si nevíte rady. Před instalací máte možnost se podívat do výroby a tam narazíte na další atribut firmy - vedoucího výroby, pana Šáru, který vám vaše vize o dokonalé kuchyni, interierovém nábytku či dřevěné podlaze ještě vylepší. Instalace sama (v řádu několika málo hodin) je pak jen již příjemnou záležitostí, neboť vše je předem navrhováno a budováno s dokonalou přesností. Kéž by v České republice bylo více takových profesionálních firem. Pane Páníku - děkujeme a těšíme se na další vaše skvosty i do našeho srubu.
 
S přáním mnoha dalších spokojených zákazníků, manželé Kafkovi Vysočina.

Jitka Čermáková

Dali INTERIER je jistě tým profesionálů. Dodali nám kuchyň (rohová linka + kredenc), kterou jsme potřebovali vyrobit nejen dle našich potřeb, ale také dle našeho vkusu. Dali INTERIER nemá s ničím problém. Především samotná montáž kuchyně v chalupě proběhla v klidu a v pohodě, ve které není žádná zeď rovná. Výsledkem je originální funkční nádherná rustikální kuchyň z masivu, na které je vidět velmi kvalitní ruční práce.


Medkovi

Rekonstrukci kuchyně jsme po dlouhém hledání zadali firmě Dali interier. Od samého počátku jsme spolupracovali s panem Šárou, který má milý, vstřícný a naprosto profesionální přístup k zákazníkovi. Moc děkujeme za ochotu a trpělivost k požadavkům klienta. Poděkování také patří celému týmu Dali interier, který provedl odborně montáž. S kuchyní jsme velice spokojeni, předčila naše očekávání.Mohu jen doporučit, kdo si che pořídit kuchyň na míru, aby určitě navštívil Dali interier.


Manželé Koubovi, Kutnohorsko

V rámci rekonstrukce vesnické chalupy na Kutnohorsku jsme hledali výrovce rustikální kuchyně, který by byl nejen schopen kuchyni navrhnout, v návrhu skloubit naše představy, atypickou proporci kuchyně a masivní kachlová kamna, ale návrh precizně vyrobit a perfektně smontovat. To vše jsme získali od výrobce Dali INTERIER. Výrobce vyhověl i naší časové potřebě a ve slíbeném termínu kuchyni zhotovil, dovezl a zabudoval. Vše bez jakýchkoliv závad či problémů. Vzhledem k tomu, že to prostor kuchyně dovolí, objednali jsme další kuchyňský nábytek. Jsme navýsost spokojeni.


Veringerová

S kuchyní od Dali Interier jsme velice spokojeni. Realizace dopadla skvěle, přesně podle návrhu. Kuchyně pro mě splnila všechny mé požadavky ohledně estetiky i funkčnosti. Celý tým firmy je naprosto profesionální a není problém se na ně obrátit. Všem vřele ráda doporučuji firmu Dali interier, věřím, že budete spokojeni.


Václav a Jaroslava Šmatovi

Dospěli jsme k rozhodnutí, že bude potřeba kompletně renovovat naši původní 30 let používanou tmavou rustikální kuchyni a zvolit dodavatele naší nové budoucí kuchyně. V září 2016 jsme si vybrali po návštěvách různých kuchyňských studií ( KIKA, ASKO, MOBELIX, Kypr, ORESI atd...) dodavatele naší nové kuchyně firmu Dali INTERIER s.r.o. , kde veškerá jednání, návrh řešení, kalkulace ceny - (na rozdíl od námi navštívených studií), dodání, včetně montáže vedené panem Janem Šárou probíhala k naší naprosté spokojenosti na vysoce profesionální úrovni v polovině října 2016.. Rozhodli jsme pro moderní řešení v provedení kuchyně v bílém vysokém lesku. Výběr veškerých spotřebičů, dodání a jejich instalace jsme svěřili firmě pana Pánika. Skutečnost následně předčila naše očekávání. Všichni naši přátelé hodnotí naši novou kuchyni velice kladně, je nádherná! Je radost v ní pracovat. Naše kuchyně nyní perfektně ladí oku a je v nadčasovém provedení. Máme z ní velkou radost a omládli jsme tak o řadu let. Na základě naprosté spokojenosti jsme zadali firmě Dali INTERIER další zakázky - vestavěné skříně, nábytek do ložnice, předsíňovou stěnu a další vybavení pro rodinný dům.

Ještě jednou děkujeme firmě Dali Interiér za vynikající a příkladně odvedenou profesionální práci a přejeme jí hodně spokojených zákazníků, jako je i naše rodina.


Marie Vondráková

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za výrobu a dodání rustikální kuchyně. Zpočátku jsem měla trochu obavy, neboť vzhledem k naší vzdálenosti a tím spojené neznalosti místních poměrů jsme se mohli spolehnout pouze na údaje uvedené na internetu a na zápis v obchodním rejstříku. Vše však proběhlo v naprostém pořádku, za výborné spolupráce a dodržení dohodnutých podmínek. Kuchyně se nám velmi líbí a jsme s ní spokojeni, a to jak z hlediska jejího provedení tak i s odpovídající cenou.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.


Manželé Lansdorfovi

Když jsme v roce 2000 prováděli přestavbu našeho domku v RO., bylo třeba někoho, kdo by navrhl a uskutečnil instalaci kompletní kuchyně. Generálním dodavatelem nám byl doporučen Dalibor Pánik a jeho tým z Dolní Lukavice.

Jednání o díle proběhlo nad očekávaní dobře a po podepsaní smlouvy se chlapci dali do práce. Nová kuchyně rychle získavala tvář, nerezové spotrebiče září ještě dnes a kouzlo “Black Pearl” pracovního pultu ani roky používání nesetřely. I dnes, po letech provozu kuchyně, rádi tam sedíme kolem stolu a tešíme se z “ambiance”, kterou pro nás Daliinterier vytvořil.

Před dvěma lety se nám podařilo získat v jedné prestižní novostavbě v Plzni byt, který potřeboval, mimo jiné i vestavbu kuchyně. Automaticky, bez premýšlení, jsme kontaktovali Dalibora Pánika a požádali o pomoc. Zavzpomínali jsme na stare časy a za několik dní jsme obdrželi nabídku na dílo. Přesto že půdorys kuchyně byl nestandartní a vodovodní i odpadové potrubí, včetně elekroinstalace se muselo měnit, dílo se, tak, jak jsme předpokládali, podařilo na 100%. Kamenná pracovní deska perfektně ladí s odstínem nových skřínek a nerezové spotřebiče akcentují celý soubor. Opět, kuchyně instalovaná týmem Daliinterier, ladí oku a udivuje hosty, kteří nás navštíví. Doufáme jen, že nám Lord dovolí ještě mnoho let, abychom si mohli uživat dobře provedené dílo od Dalibora. 


D.Maxová, Plzeň

Se studiem Dali interier, jsem byla velice spokojena. Mám od nich kompletní interiéry ve dvou bytech. Každý je jiný, ale oba jsou pěkne. Dobrá kvalita a precizní práce. Mohu vřele doporučit.


J.Berková, Plzeň

Vážení z Dali INTERIERU s.r.o. Rozhodla jsem se Vám touto cestou poděkovat za zhotovení kuchyní. První kuchyně byla realizována v Plzni a to včetně dřevěné podlahy. Kuchyně v bílém laku se opravdu velmi podařila. Proto jsem neváhala a zadala kuchyni na chalupu. Chtěla jsem to, co už se z našeho života vytrácí t.j. nostalgickou kuchyni našich babiček. Byla jsem mile překvapena, že i s tímto zadáním si firma bravurně poradila a já mám na chalupě nádhernou bílou rustikální kuchyni. Ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost, profesionalitu a milé chování k zákazníkům. Přeji hodně práce a zdraví. Doporučuji Vaši firmu všem, kteří touží po funkční, ale i dobře zpracované a krásné kuchyni.

pecet kvality daliinterier