Dana Lávicová, Hříškov

 

Dobrý den, děkuji za výborně provedenou kuchyňskou linku. Spolupráce od začátku komunikace byla perfektní, veškeré připomínky a změny byly zapracovány k naprosté spokojenosti. Samotnému výrobku není co vytknout, linka působí bytelně, zpracování detailů skvělé. I s nepřesnostmi zdí jste si poradili výborně. A samotná montáž naší veliké kuchyňské linky trvala pouhých 6 hodin, což předčilo veškeré očekávání.

Vaši práci mohu vřele všem doporučit, moc děkuji za splnění mého snu!


Martina a Filip, Olomouc

 

Mockrát děkujeme teamu Dali Interier za splnění našeho snu. Od prvního kontaktu byl pan Páník milý a ochotný splnit všechny mé požadavky na dokonalou kuchyni. Oceňuji i to, že nám počkal s montáží, jelikož se nám protáhlo dokončení stavby. Kuchyně dělají opravdu srdcem a při finální montáži se mi zatajil dech úžasem. Kuchyně je jedním slovem nádherná. Nyní můžu s odstupem měsíce dodat, že se v ní i skvělé vaří.

VELKÉ DÍKY A KLOBOUK DOLŮ


Lenka Macková, Stará ves u Rýmařova

 

Dobrý den, s firmou Dali interiér jsem nanejvýš spokojená. Pan Páník a jeho tým odvedli naprosto skvělou práci. Od první schůzky až po montáž samotné kuchyně šlo vše podle mých představ a  přání. A to i přesto, že jsme jednali na dálku. Při montáži se vyskytly drobnosti, které pánové na místě hravě vyřešili. Vlastně nemůžu říct nic negativního. Vždy když vidím tu krásnou kuchyni, pokaždé si na Vás vzpomenu.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.


Radim Podhrázský a Jana Raková, Teplice

 

Vážený pane Páníku, naše rozhodnutí, nechat si vyrobit a namontovat novou kuchyňskou linku Vaší firmou, bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat a udělali. Naším snem byla rustikální kuchyně a vy jste nám jej splnili. Vaše jednání bylo od prvního okamžiku, co jsme měli čest společně jednat, na vysoké a profesionální úrovni. Společně jsme dali dohromady nádherný návrh a dokázali jste si i poradit s nerovností zdí. Vaše vstřícnost a rychlá reakce při doladění návrhu před realizací byla neskutečně úžasná. Termínově vše klaplo na jedničku. Hlavně bych chtěl opravdu pochválit i Vaše chlapy pod vedením pana Šáry, jak vše zvládli namontovat s přesností a nic pro ně nebylo problém. Chlapy byli sehraní a každý věděl co má dělat. Byli neskutečně rychlí a moc šikovný. Nechyběly jim ani žádné díly. Prostě jedním slovem,, Paráda". Kuchyňská linka je nádherná a bez jediné závady. Vaší firmu budeme velice rádi doporučovat dalším naším známým, kamarádům a všem lidem, kteří budou hledat výrobce kuchyňských linek. Jsme opravdu moc spokojení. Přejeme Vám a celému Vašemu týmu hodně štěstí a velkých úspěchů do dalších let a realizací.

S přáním hezkého dne Radim Podhrázský a Jana Raková z Teplic


Manželé Kunovi, Mariánské Lázně

 

Touto cestou děkujeme firmě Dali interiér za zhotovení naší nové kuchyně. Práce byly provedeny dle našich představ, výsledek díky skvělému týmu je překrásný, ještě jednou moc děkujeme s pozdravem manželé Kunovi.


Romana Svobodová, Vlčí

 

V souvislosti s firmou Dali interiér mne napadají slova jednoho mého letitého kolegy. Ten s oblibou říkával, že je třeba vždy kolem sebe mít někoho, kdo „tomu“ rozumí. A ty, kdo tomu rozumí, jsem v tomhle případě našla právě ve firmě pana Páníka. Potkala jsem se s lidmi, kteří umí své řemeslo, jsou naprostí profesionálové v tom, co dělají, i v přístupu ke klientovi. Můj příběh spočíval v rekonstrukci kuchyně po dvaceti letech. Upřímně jsem se na novou kuchyni chystala zhruba dva roky, než jsem sebrala dostatek odvahy. Cením si komunikace v přípravné fázi i během samotného výrobního procesu, kdy jsme ještě ladili detaily. Samotná realizace pak byla otázkou dvou dnů. Výsledek opravdu stojí za to. Krásná a funkční kuchyně.


Manželé Žižlavští, okres Kroměříž

 

Rádi bychom touto cestou vyjádřili vděčnost Dali INTERIÉR za splněný sen o kuchyni ve venkovském stylu. Dlouho jsme hledali kuchyňské studio, které by splňovalo naši jasnou představu o kuchyni, až jednoho dne jsme prostřednictvím internetu narazili na kuchyňské studio Dali INTERIÉR. To nám svými kuchyněmi doslova vyrazilo dech. Přesně to jsme hledali! Napsali jsme tedy email a mile nás překvapila rychlá odpověď pana Páníka i jeho ochota přijet až na Moravu a kuchyň vyhotovit dle našich přání.

  Vše jsme plánovali na začátku doby ,,covidové“, kdy jsme nikdo ještě nevěděli, co to mmj. způsobí ve stavebnictví. Postupně vše zdražovalo a všichni nám na stavbě posunovali termíny. Tím se bohužel musela celá realizace z naší strany posunout o několik měsíců, ale to naštěstí nebyl pro tým pana Páníka problém. Vyšli nám naprosto vstříc, nepožadovali žádné sankce a dokonce nám zachovali původní cenu!

 Letos v lednu se sen stal skutečností a my se můžeme pyšnit prostornou kuchyní, stolem, lavicí a příborníkem jako z pohádky. Vše z masivu, který je nesmrtelný a každé pohlazení po jeho povrchu a každý nádech, kdy ucítíme vůni dřeva nám bude připomínat, že jsme udělali dobře, že jsme se nebáli oslovit mistry až z pro nás daleké, Plzně.

Děkujeme!

Lenka Gärtnerová

 
Děkuji firmě Dali za perfektně provedenou práci. Od objednání až po dodání kuchyně velmi profesionální přístup. Kuchyň je dokonalá a ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázku. Naprostá spokojenost. Cena odpovídá kvalitě a precizní práci.
 
Ještě jednou děkuji Lenka Gärtnerová

Lenka a Jindřich Lukavských

 
Vážený pane Páníku,

Chtěli bychom Vám mnohokrát poděkovat za skvěle odvedenou práci.
Kuchyňská linka je úžasná, jednání Vašeho týmu velmi příjemné, profesionální, pohotově jste vyřešili jedinou drobnou komplikaci (řez na desce opravdu není vůbec patrný) a na čem se domluvíme, to sedí.
O Vaší firmě můžeme a budeme poskytovat nejlepší reference.

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám klidný víkend.

Lenka a Jindřich Lukavských

Václav Moravec Mýto

 
Dobrý den pane Páníku,
 
chtěl bych Vám poděkovat za přístup při objednávání, výrobě a při montáži Vámi vyrobené kuchyně, během celkové rekonstrukci mého domu. Vaši firmu jsem našel na internetu při hledání výrobců nábytku z masivu, dle mých představ. Po domluvené první návštěvě a představení Vašich realizovaných prací jsem se rozhodl svěřit kuchyni Vaší firmě. Tohoto rozhodnutí jsem později nikdy nelitoval. Návrh vzhledu, cenová nabídka a termínová nabídka byly zaslány velmi brzy. Následný výběr doplňků, přístrojů a vybavení proběhl také bez problémů, k mé celkové spokojenosti. Vlastní zaměření na staveništi se uskutečnilo s profesionálním přístupem a znalostí potřeb pro umístění jednotlivých technologických připojení. Výroba kuchyně proběhla ve sjednaném termínu, na stavbě však došlo k výraznému posunu termínu. Pro Vaši firmu to ale nebyl žádný neřešitelný problém, dodání bylo odloženo po dokončení stavebních prací. Závěrečné dodání a montáž kuchyně a přístrojů proběhla v naprostém pořádku s profesionálním přístupem a s detailním zpracováním. S dodávkou jsem naprosto spokojen a jsem rád, že v současnosti existují firmy se znalostí řemeslného zpracování a individuálním přístupem k zákazníkům.
 
Děkuji za Vaši velmi dobrou práci a maximálně solidní přístup při jednání a při práci.

Slávka Poláková Kunějovice

 
Vážený pane Páníku.
 
Ráda bych projevila spokojenost s vaší firmou Dali interier. Od počátku výborná spolupráce, zaměření, pomoc při výběru spotřebičů, trpělivost s našimi požadavky, plánování, profesionální přístup. Provence kuchyně je nádherná a přesně dle našeho přání. Rohová lavice se stolem ve stejném designu, jen podtrhla celkový dojem.
 
Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků, tak jako my.

Jaroslav a Klára Zelingerovi Rejštejn

 
Chtěli bychom vyjádřit svou naprostou spokojenost s firmou Dali Interiér. Vzhledem k tomu, že jsem před časem zastupoval v ČR jednoho ze dvou nejdražších britských výrobců kuchyňského nábytku je mi dobře známo, čím jsou jeho vysoké ceny zdůvodněny: individuálním přístupem, spoluprací na návrhu, použitím těch nejkvalitnějších materiálů, ruční výrobou a lakováním a samozřejmě dlouhou bezpodmínečnou zárukou Všechny tyto atributy byly naplněny a to za nesrovnatelně výhodnější cenu.
 
Děkujeme a vřele doporučujeme!

Manželé Matysíkovi

Dobrý den pane Páník,
ještě jednou Vám všem děkujeme za precizní práci na naší kuchyni, za Vaši vstřícnost a ochotu, se kterou se v dnešní době tak často člověk nesetkává.
Krásný zbytek dne Matysíková
 
Vždy jsem snila o kuchyni ve stylu Provence. Tento svůj sen jsem si díky spol. pana Páníka splnila. Společnost Dali Interier jsme si vybrali na základě fotografií na internetových stránkách firmy a také na základě recenzí. Pan Páník nám ochotně připravil návrh kuchyně včetně spotřebičů a cenové relace a montáž kuchyně provedl pan Šára se svým kolegou. Samotná instalace proběhla v řádu několika hodin. Dnes se již pyšním krásnou, kvalitní a do detailů vypracovanou kuchyní. A to vše díky profesionálům spol. Dali Interier. Celému týmu, který se podílel na realizaci naší kuchyně děkujeme a všem, kteří si chtějí pořídit skutečně kvalitní a krásnou kuchyň doporučujeme.
 
S díky manželé Matysíkovi

Manželé Staňkovi Plzeň

Koupili jsme nový dům, který jsme nechtěli vybavit  typickou kuchyní z obchodních center. Neměli jsme žádnou zkušenost s firmou na výrobu kuchyně. Obešli jsme několik kuchyňských studií, firmu pana Páníka jsme vybrali podle ukázek na Fb a hlavně podle toho, že neměl absolutní problém udělat tzv. kuchyni na klíč, včetně spotřebičů, americké lednice, veškeré instalace... I když jsme přesně nevěděli, kdy bude dům předaný poté, co jsme se ozvali, proběhlo vše rychle a bez závad... Kuchyň byla jeden den přivezena a druhý den kompletně předána.
 
Díky Všem a vřele doporučujeme.

Manželé Kafkovi Vysočina

Preciznost, lidskost, ochota, profesionální přístup podložený dlouholetými zkušenostmi, cena, dodržování termínů, ale především velmi kvalitní a zároveň krásná ruční výroba na míru zákazníkovi - to vše jsou atributy české spol. Dali INTERIER s.r.o.!
 
Pokud hledáte firmu, která toto vše nejen že nabízí, ale také precizně splní, tak tým pana Páníka je to správnou volbou. My jsme hledali dodavatele kuchyně a výsledek předčil naše očekávání. Nejen že vám pan Páník navrhne nábytek i do atypických prostor, ale v podstatě vše vyřeší za vás a to i včetně spotřebičů. A pomůže vám i s tím, s čím si nevíte rady. Před instalací máte možnost se podívat do výroby a tam narazíte na další atribut firmy - vedoucího výroby, pana Šáru, který vám vaše vize o dokonalé kuchyni, interierovém nábytku či dřevěné podlaze ještě vylepší. Instalace sama (v řádu několika málo hodin) je pak jen již příjemnou záležitostí, neboť vše je předem navrhováno a budováno s dokonalou přesností. Kéž by v České republice bylo více takových profesionálních firem. Pane Páníku - děkujeme a těšíme se na další vaše skvosty i do našeho srubu.
 
S přáním mnoha dalších spokojených zákazníků, manželé Kafkovi Vysočina.

Jitka Čermáková

Dali INTERIER je jistě tým profesionálů. Dodali nám kuchyň (rohová linka + kredenc), kterou jsme potřebovali vyrobit nejen dle našich potřeb, ale také dle našeho vkusu. Dali INTERIER nemá s ničím problém. Především samotná montáž kuchyně v chalupě proběhla v klidu a v pohodě, ve které není žádná zeď rovná. Výsledkem je originální funkční nádherná rustikální kuchyň z masivu, na které je vidět velmi kvalitní ruční práce.


Medkovi

Rekonstrukci kuchyně jsme po dlouhém hledání zadali firmě Dali interier. Od samého počátku jsme spolupracovali s panem Šárou, který má milý, vstřícný a naprosto profesionální přístup k zákazníkovi. Moc děkujeme za ochotu a trpělivost k požadavkům klienta. Poděkování také patří celému týmu Dali interier, který provedl odborně montáž. S kuchyní jsme velice spokojeni, předčila naše očekávání.Mohu jen doporučit, kdo si che pořídit kuchyň na míru, aby určitě navštívil Dali interier.


Manželé Koubovi, Kutnohorsko

V rámci rekonstrukce vesnické chalupy na Kutnohorsku jsme hledali výrovce rustikální kuchyně, který by byl nejen schopen kuchyni navrhnout, v návrhu skloubit naše představy, atypickou proporci kuchyně a masivní kachlová kamna, ale návrh precizně vyrobit a perfektně smontovat. To vše jsme získali od výrobce Dali INTERIER. Výrobce vyhověl i naší časové potřebě a ve slíbeném termínu kuchyni zhotovil, dovezl a zabudoval. Vše bez jakýchkoliv závad či problémů. Vzhledem k tomu, že to prostor kuchyně dovolí, objednali jsme další kuchyňský nábytek. Jsme navýsost spokojeni.


Veringerová

S kuchyní od Dali Interier jsme velice spokojeni. Realizace dopadla skvěle, přesně podle návrhu. Kuchyně pro mě splnila všechny mé požadavky ohledně estetiky i funkčnosti. Celý tým firmy je naprosto profesionální a není problém se na ně obrátit. Všem vřele ráda doporučuji firmu Dali interier, věřím, že budete spokojeni.


Václav a Jaroslava Šmatovi

Dospěli jsme k rozhodnutí, že bude potřeba kompletně renovovat naši původní 30 let používanou tmavou rustikální kuchyni a zvolit dodavatele naší nové budoucí kuchyně. V září 2016 jsme si vybrali po návštěvách různých kuchyňských studií ( KIKA, ASKO, MOBELIX, Kypr, ORESI atd...) dodavatele naší nové kuchyně firmu Dali INTERIER s.r.o. , kde veškerá jednání, návrh řešení, kalkulace ceny - (na rozdíl od námi navštívených studií), dodání, včetně montáže vedené panem Janem Šárou probíhala k naší naprosté spokojenosti na vysoce profesionální úrovni v polovině října 2016.. Rozhodli jsme pro moderní řešení v provedení kuchyně v bílém vysokém lesku. Výběr veškerých spotřebičů, dodání a jejich instalace jsme svěřili firmě pana Pánika. Skutečnost následně předčila naše očekávání. Všichni naši přátelé hodnotí naši novou kuchyni velice kladně, je nádherná! Je radost v ní pracovat. Naše kuchyně nyní perfektně ladí oku a je v nadčasovém provedení. Máme z ní velkou radost a omládli jsme tak o řadu let. Na základě naprosté spokojenosti jsme zadali firmě Dali INTERIER další zakázky - vestavěné skříně, nábytek do ložnice, předsíňovou stěnu a další vybavení pro rodinný dům.

Ještě jednou děkujeme firmě Dali Interiér za vynikající a příkladně odvedenou profesionální práci a přejeme jí hodně spokojených zákazníků, jako je i naše rodina.


Marie Vondráková

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za výrobu a dodání rustikální kuchyně. Zpočátku jsem měla trochu obavy, neboť vzhledem k naší vzdálenosti a tím spojené neznalosti místních poměrů jsme se mohli spolehnout pouze na údaje uvedené na internetu a na zápis v obchodním rejstříku. Vše však proběhlo v naprostém pořádku, za výborné spolupráce a dodržení dohodnutých podmínek. Kuchyně se nám velmi líbí a jsme s ní spokojeni, a to jak z hlediska jejího provedení tak i s odpovídající cenou.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.


Manželé Lansdorfovi

Když jsme v roce 2000 prováděli přestavbu našeho domku v RO., bylo třeba někoho, kdo by navrhl a uskutečnil instalaci kompletní kuchyně. Generálním dodavatelem nám byl doporučen Dalibor Pánik a jeho tým z Dolní Lukavice.

Jednání o díle proběhlo nad očekávaní dobře a po podepsaní smlouvy se chlapci dali do práce. Nová kuchyně rychle získavala tvář, nerezové spotrebiče září ještě dnes a kouzlo “Black Pearl” pracovního pultu ani roky používání nesetřely. I dnes, po letech provozu kuchyně, rádi tam sedíme kolem stolu a tešíme se z “ambiance”, kterou pro nás Daliinterier vytvořil.

Před dvěma lety se nám podařilo získat v jedné prestižní novostavbě v Plzni byt, který potřeboval, mimo jiné i vestavbu kuchyně. Automaticky, bez premýšlení, jsme kontaktovali Dalibora Pánika a požádali o pomoc. Zavzpomínali jsme na stare časy a za několik dní jsme obdrželi nabídku na dílo. Přesto že půdorys kuchyně byl nestandartní a vodovodní i odpadové potrubí, včetně elekroinstalace se muselo měnit, dílo se, tak, jak jsme předpokládali, podařilo na 100%. Kamenná pracovní deska perfektně ladí s odstínem nových skřínek a nerezové spotřebiče akcentují celý soubor. Opět, kuchyně instalovaná týmem Daliinterier, ladí oku a udivuje hosty, kteří nás navštíví. Doufáme jen, že nám Lord dovolí ještě mnoho let, abychom si mohli uživat dobře provedené dílo od Dalibora. 


D.Maxová, Plzeň

Se studiem Dali interier, jsem byla velice spokojena. Mám od nich kompletní interiéry ve dvou bytech. Každý je jiný, ale oba jsou pěkne. Dobrá kvalita a precizní práce. Mohu vřele doporučit.


J.Berková, Plzeň

Vážení z Dali INTERIERU s.r.o. Rozhodla jsem se Vám touto cestou poděkovat za zhotovení kuchyní. První kuchyně byla realizována v Plzni a to včetně dřevěné podlahy. Kuchyně v bílém laku se opravdu velmi podařila. Proto jsem neváhala a zadala kuchyni na chalupu. Chtěla jsem to, co už se z našeho života vytrácí t.j. nostalgickou kuchyni našich babiček. Byla jsem mile překvapena, že i s tímto zadáním si firma bravurně poradila a já mám na chalupě nádhernou bílou rustikální kuchyni. Ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost, profesionalitu a milé chování k zákazníkům. Přeji hodně práce a zdraví. Doporučuji Vaši firmu všem, kteří touží po funkční, ale i dobře zpracované a krásné kuchyni.

pecet kvality daliinterier