Rustikální kuchyně zajistí domácí atmosféru.

Chystáte se i vy realizovat kuchyni, ale nejste si jistí, pro jaký styl se rozhodnout? Pokud preferujete domácí útulné prostředí spolu s příjemnou atmosférou, tak vás mohou zaujmout právě rustikální kuchyně. Jedná se o velmi oblíbený styl, který se v posledních letech stal ještě populárnější a atraktivnější. Rustikální kuchyně totiž přináší mnoho výhod, které rozhodně stojí za zmínku:

  • Dokážou navodit pocit bezpečného domova
  • Lidový, selský vzhled
  • Skvěle kontrastují s moderním nábytkem
  • Kvalitní materiály
  • Pohodlné používání

Ptáte se, proč byste si měli doma nechat realizovat něco, co připomíná kuchyň našich venkovských babiček? V tom tkví to kouzlo, budete se cítit opravdu domácky a hlavně si budete připadat skutečně jako doma. Zde platí pravidlo, že staré věci se vracejí neustále do módy a získávají opětovnou popularitu. Rustikální nábytek je příkladem, je skutečně hojně využívaný, a to právě nejčastěji v kuchyňském prostředí. Uvidíte, že si tento netypický a přitom tak zajímavý vzhled opravdu oblíbíte.

rustikalni-kuchyneNechejte si tedy od nás navrhnout rustikální kuchyni na míru, zajímáme se o vaše požadavky a konkrétní přání, tudíž vás výsledný produkt zcela okouzlí. Nemusíte se bát ani o to, že by to poté v kombinaci s moderními prvky vypadalo nevhodně anebo špatně, tento tradiční domácký nábytek se totiž skvěle hodí i k modernějším kusům, záležím jenom na vás, jak vybavíte zbytek interiéru a jak celou tuto záležitost pojmete.

Pokud novou kuchyň, tak jedině rustikální. Propadněte i vy tomuto stylu a vneste do svého domova pocit bezpečí, útulnosti a naprostého klidu. Budete spokojeni jak s výslednou kvalitou, tak s provedením a špičkovým přístupem. Nechat si realizovat rustikální kuchyně od nás je opravdu báječnou volbou, která se vám v budoucnosti osvědčí.


Zařizujete si vysněnou kuchyň? Máte představu, která zachází do zcela výjimečného stylu jako Provence nebo Selská kuchyně? Výsledek bude určitě stát za to.

Kuchyně Provence

Kdo by si nezamiloval nádherný styl, který k nám přišel z jižní Francie? Styl, kterého charakteristickými rysy jsou útulnost, vzdušnost, světlost a pro tuto nádhernou krajinu typická vůně levandule.

Provensálský styl se stal inspirací pro mnoho žen a nejen v domech, ale také v bytech.

Kuchyně Provence jsou inspirací pro jednoduché zařízení ve venkovském stylu, které se čím dál tím více stává moderním. Všechno se nese v souladu s harmonií a elegancí. Oblíbené barvy jsou bílá, krémová, vanilka, ale nebrání se ani pastelovým barvám. Nabízíme odstíny dle vzorníku NCS nebo RAL. Oblíbenými materiály jsou samozřejmě hlavně dřevo, ale také přírodní tkaniny, železo.

Samotné kusy nábytku pro zařízení kuchyně jsou obvykle z dřeva javorového, smrkového nebo dubového, který používáme jako pracovní desku. Následně se namoří, přelakuje nebo využije bílá, či krémová patina. V poslední době je zájem o „kartáčování“ povrchu s vyčesáním měkkých let. Nedílnou součástí kuchyně je samozřejmě jídelní stůl, který umíme vyrobit ve stejném dekoru. Dále zákazníky velice zajímá dřevěná skříň s prosklenou vitrínou neboli almara. V ní se velice vyjímají jídelní i čajové sety. Další součástí naší výroby jsou příborníky, komody, police, ložnice a další…

Jako doplňky pro zútulnění se používají keramické vázy, květináče s bylinkami, džbány, hrníčky. Nesmí chybět ani talíře pověšené na zdích nebo jednoduché lampičky.

Selská kuchyně

Pokud již máte dost chladného moderního stylu, tak není problém do bytů a domů dostat kus venkova v provedení selská kuchyně.

Tady nemusíte jít pro inspiraci daleko, protože se jedná o pravý český styl, který je ovlivněný pouze regionem. Charakteristickými črty pro tento styl je staré dřevo, které je masivní a doplněné vyřezáváním jako zdobení. Doslova podtrhuje rodinnou atmosféru a vzpomínky na pěkné dětství a prázdniny u babiček.

Většinou jde všechno do přírodního dřeva, ale nic nepokazíte ani bílou barvou, či zcela tmavou.

Malé stolky, košíčky, police, na kterých jsou talíře, hrníčky a džbánky, kovový lustr, kredenc, to jsou stručně vyjmenované kousky, které jsou nepostradatelné pro selský styl kuchyně.

pecet kvality daliinterier

Právě jsme montovali novou rustikální kuchyň.

  • 2019-01-13-rustikalni-kuchyne-dali-interier-1
  • 2019-01-13-rustikalni-kuchyne-dali-interier-2

Nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit velikosti pro soubor je 5.00 MB